Category: DEFAULT

Perena O Iva Kamipasere - Ramko* - Dadeske Ko Than Te Sajdineman (Cassette, Album)

8 thoughts on “ Perena O Iva Kamipasere - Ramko* - Dadeske Ko Than Te Sajdineman (Cassette, Album)

  1. Më shumë se 24 emigrantë të parregullt dhe refugjatë kanë arritur në Evropë përmes rrugës detare që nga fillimi i vitit , njoftoi të premten agjencia për .
  2. Dec 07,  · Tre anëtarët e Presidencës së Bosnjë e Hercegovinës, Kryesuesi Dragan Covic, Bakir Izetbegovic dhe serbi Mladen Ivanic kanë qëndruar dje në Beograd ku kanë pasur takim me Presidentin e Serbisë Aleksandar Vuçiq.
  3. Niveli minimal i instrumenteve të kapitalit dhe detyrimeve të pranuara. Banka ndaj së cilës zbatohet ndërhyrja e jashtëzakonshme, duhet të ketë në bilanc kapacitet të mjaftueshëm për përthithjen e .
  4. ecorigdocichan.tensconttedethonagoomsonshemsmamalsubs.co ka siguruar numrin e votave në Gjilan e Prishtinë që kanë fituar kandidatët e PDK-së.Mbesa e presidentit Thaçi, Evgjeni-Thaçi Dragusha në kryeqytet ka marrë vota.
  5. Ka kohë që skuadrat në mënyrë për t’i fshehur taktikat e tyre nga kundërshtarët, vetëm pak minuta para ndeshjes, i publikojnë formacionet dhe kjo tanimë është bërë e zakonshme. Mirëpo, përfaqësuesja e Koresë së Jugut ka shkuar edhe një hap më tej, ku janë treguar shumë dinak, por në të njëjtën kohë dikush mund të [ ].
  6. Kryeministri Ramush Haradinaj u është rikthyer përplasjeve me zyrtarët e Brukselit, në trevjetorin e Marrëveshjes së Stabilizim-Asociimit. Këtë e ka bërë pasi shefja e Zyrës së Bashkimit Evropian, Natalia Apostolova, në një tryezë të përbashkët ia ka përsëritur atij kërkesën për heqjen e taksës prej për qind ndaj mallrave nga Serbia dhe Bosnjë-Hercegovina. E .
  7. Aktualitet Flash Politikë Te Fundit Te Gjitha Përplasja e Ramës me studenten, denoncimi: Kryeministri kishte veshur antiplumb. 19/01/ 0. Ditën e sotme kreu i qeverisë Edi Rama zhvilloi një takim me disa studentë, ku vijoi me prezantimin e Paktit për Universitetin. Në takim u shënua dhe një incident, ku Rama nxori nga salla një.
  8. Një vit pas: njohja dhe verifikimi i statusit të personave të dhunuar gjatë luftës në Kosovë Qendra Kosovare për Rehabilitimin e të Mbijetuarave të Torturës, ka kujtuar 1 vjetorin që kur u bë njohja dhe verifikimi i statusit të personave të dhunuar gjatë luftës në Kosovës. QKRMT përmes një komunikate për media, ka kujtuar se.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *